obrazek na belce

Bezpłatny kalkulator zwrotu prowizji

Pieniądze na Twoim koncie już w 24 h!

obrazek na belce
placeholder-image

Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu – czy bank może ją naliczyć?

Bank może naliczyć Tobie prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu tylko w ściśle określonych przypadkach. Ty jednak, jako kredytobiorca, który spłacił swoje zobowiązanie przed terminem, masz prawo domagać się proporcjonalnego obniżenia kosztów kredytu.
placeholder-image

Kiedy opłaca się wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego?

Jako kredytobiorca zapewne marzysz, aby jak najszybciej spłacić kredyt. Dla banku jednak jest idealnie, jak spłacasz zobowiązanie zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dowiedz się, czy w Twoim przypadku wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego jest opłacalna.
placeholder-image

Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu krok po kroku

Wszystkie raty kredytu spłacone i to sporo przed terminem? Masz prawo ubiegać się o zwrot kosztów kredytu. Dowiedz się, jak krok po kroku uzyskać zwrot bankowy.
placeholder-image

Kto może otrzymać zwrot prowizji z kredytu?

Zwrot prowizji z kredytu może otrzymać osoba, która spłaciła kredyt wcześniej, niż przewidywała to umowa z bankiem. Należy jednak spełnić kilka warunków. Jakich?
placeholder-image

Zwroty bankowe – jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pieniądze?

Jeśli spłaciłeś kredyt wcześniej, niż wynika to z ustalonego przez bank harmonogramu spłat, to możesz wnioskować o zwrot kosztów od banku. Potrzebujesz dosłownie dwóch dokumentów, aby odzyskać swoje pieniądze.
placeholder-image

Jak napisać pismo do banku o zwrot prowizji?

Dokonując wcześniejszej spłaty kredytu możesz skierować pismo do banku o zwrot prowizji. Jak je napisać, aby odzyskać swoje pieniądze? Jak banki reagują na samodzielnie składane wnioski przez kredytobiorców?
placeholder-image

Jak uzyskać zwrot kosztów kredytu?

Udało Ci się wcześniej spłacić kredyt lub pożyczkę? Możesz otrzymać proporcjonalny zwrot prowizji. Pieniądze na Twoim koncie mogą się pojawić nawet w 24h. Co trzeba zrobić?
placeholder-image

Odzyskiwanie prowizji bankowych krok po kroku

Udało Ci się spłacić zobowiązanie wobec banku lub firmy pożyczkowej znacznie wcześniej, niż wymagała tego umowa? Dowiedz się, jak krok po kroku odzyskać prowizję bankową. 
placeholder-image

Wyrok TSUE zwrot prowizji – co oznacza dla kredytobiorców?

Trybunał Sprawiedliwości UE jednoznacznie opowiedział się po stronie kredytobiorców - w razie przedterminowej spłaty kredytu konsumenckiego bank powinien zwrócić część prowizji. 
placeholder-image

Kradzież pieniędzy z konta bankowego – co robić, aby je odzyskać

Kradzież pieniędzy z konta bankowego coraz częściej spędza sen z powiek Polaków. Nie pomaga fakt, że złodziei cechuje zwiększona kreatywność, a co za tym idzie — ilość ofiar przestępstw finansowych z roku na rok wzrasta. Co można zrobić w takiej sytuacji?
Otrzymaj zwrot

Dołącz do Klientów, którzy odzyskali z nami swoje prowizje bankowe

Podaj podstawowe dane i przekonaj się, ile możesz odzyskać z banku!