obrazek na belce

Bezpłatny kalkulator zwrotu prowizji

Pieniądze na Twoim koncie już w 24 h!

obrazek na belce
placeholder-image

Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu – czy bank może ją naliczyć?

Bank może naliczyć Tobie prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu tylko w ściśle określonych przypadkach. Ty jednak, jako kredytobiorca, który spłacił swoje zobowiązanie przed terminem, masz prawo domagać się proporcjonalnego obniżenia kosztów kredytu.
placeholder-image

Kiedy opłaca się wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego?

Jako kredytobiorca zapewne marzysz, aby jak najszybciej spłacić kredyt. Dla banku jednak jest idealnie, jak spłacasz zobowiązanie zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dowiedz się, czy w Twoim przypadku wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego jest opłacalna.
placeholder-image

Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu krok po kroku

Wszystkie raty kredytu spłacone i to sporo przed terminem? Masz prawo ubiegać się o zwrot kosztów kredytu. Dowiedz się, jak krok po kroku uzyskać zwrot bankowy.
placeholder-image

Kto może otrzymać zwrot prowizji z kredytu?

Zwrot prowizji z kredytu może otrzymać osoba, która spłaciła kredyt wcześniej, niż przewidywała to umowa z bankiem. Należy jednak spełnić kilka warunków. Jakich?
placeholder-image

Zwroty bankowe – jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pieniądze?

Jeśli spłaciłeś kredyt wcześniej, niż wynika to z ustalonego przez bank harmonogramu spłat, to możesz wnioskować o zwrot prowizji. Potrzebujesz dosłownie dwóch dokumentów, aby odzyskać swoje pieniądze.
placeholder-image

Jak napisać pismo do banku o zwrot prowizji?

Dokonując wcześniejszej spłaty kredytu możesz skierować pismo do banku o zwrot prowizji. Jak je napisać, aby odzyskać swoje pieniądze? Jak banki reagują na samodzielnie składane wnioski przez kredytobiorców?
placeholder-image

Jak uzyskać zwrot kosztów kredytu?

Udało Ci się wcześniej spłacić kredyt lub pożyczkę? Możesz otrzymać proporcjonalny zwrot prowizji. Pieniądze na Twoim koncie mogą się pojawić nawet w 24h. Co trzeba zrobić?
Otrzymaj zwrot

Dołącz do Klientów, którzy odzyskali z nami swoje prowizje bankowe

Podaj podstawowe dane i przekonaj się, ile możesz odzyskać z banku!